• E-mail: info@allprosport.sk

  • Telefón: 0948 269 265

Košík

O nás - All Pro Sport

Športové vybavenie nemusí byť tak drahé, ako si možno myslíte

Vo svete športového vybavenia vo všeobecnosti dominujú známe značky, ktoré však svoje produkty predávajú často sa privysoké ceny. Takéto ceny môžu byť problematické hlavne v prípade, keď sa snažíte nakúpiť športové oblečenie a ďalšie vybavenie napríklad pre celý futbalový klub. Existuje aj iné riešenie?
Skvelým príkladom je značka Royal, ktorej cieľom je priniesť športovým nadšencom potrebné športové oblečenie a vybavenie za skvelú cenu. Produkty tejto značky športového vybavenia môžete zakúpiť v obchode AllProSport.sk.

Všetko, čo potrebujete na futbal a ďalšie športy

AllProSport.sk sa špecializuje najmä na futbalové vybavenie. Nájdete tu dresy s krátkym aj dlhým rukávom, trenírky, štucne, tréningové súpravy, lopty, ale aj brankárske rukavice či lajnovačky na pripravenie ihriska na váš ďalší zápas.
Tam to však nekončí. V tomto obchode si môžete zakúpiť aj ďalšie športové vybavenie, basketbalové a volejbalové dresy, oblečenie na voľný čas, lekárničky, svetelné tabule s časomierou a ukazovateľom aktuálneho stavu zápasu, tréningové pomôcky a mnoho ďalších vecí.

Športové sady za skvelé ceny

Skvelým produktom sú aj tzv. športové boxy, ktoré obsahujú kompletnú sadu športového oblečenia za skvelú cenu. Príkladom je napr. box Jewel, v ktorom nájdete vychádzkovú súpravu, tréningovú súpravu, zimnú bundu, bundu do dažďa, čiapku, dres, trenky, štucne a tašku. Vďaka takémuto boxu budete môcť vy aj váš tím trénovať naozaj za každého počasia.

Skvelé množstevné zľavy pre tímy

Internetový obchod AllProSport.sk sa snaží vyjsť športovým tímom a klubom v ústrety, a to hlavne výhodnými cenami ich produktov. Na mnohé produkty v tomto obchode platí množstevná zľava, vďaka čomu môžete vybavenie vo väčších množstvách nakúpiť pre celý tím ešte výhodnejšie.